K
A
D
R
A

FERYSTER® Sp. z o.o. Sp.k.

ul.Traugutta 4, 68-120 Iłowa
NIP: 9241814861
REGON: 080065589
KRS: 0000590326
Kapitał zakładowy: 254 000 zł

Dane kontaktowe

tel: 68-360 00 70

tel: 68-360 00 76

tel: 68-360 00 77

tel: 68-478 07 06

tel: 68-478 07 25

Nasza kadra

Zdzisław Sobków

Prezes Zarządu
tel. 68-360 00 70
wew. 13, 44
z.sobkow@feryster.pl
email alternatywny:
feryster1@gmail.com
tel. kom. 603 210 543

Godziny pracy:
9:00 - 15:00

Barbara Sobków

Członek Zarządu
Dyrektor ds. administracyjno kadrowych

tel. 68-360 00 70
wew. 10
b.sobkow@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Jacek Sieński

Członek Zarządu
Kierownik ds. sprzedaży, zaopatrzenia i marketingu.

Specjalista ds. kontaktów z zagranicą
tel. 68-360 00 70
wew. 16
tel. kom. 723 003 020
j.sienski@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Anna Poniewierka

Członek Zarządu
Główna księgowa

tel. 68-360 00 70
wew. 12
a.poniewierka@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Anna Sygutowska

Księgowa
tel. 68-360 00 70
wew. 24
a.sygutowska@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Dawid Makowski

Kierownik produkcji
Specjalista ds. BHP

tel. 68-360 00 70
wew. 20
tel. kom. 661 251 830
d.makowski@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Roman Mandziejewicz

Konsultant ds. projektów
tel. 77 544 39 44
tel. kom. 602 351 881
r.mandziejewicz@feryster.pl

Godziny pracy:
8:00 - 16:00

Adam Miśków

Konstruktor
tel. 68-360 00 70
wew. 17
a.miskow@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Norbert Mięki

Konstruktor

tel. 68-360 00 70
wew. 21
n.mieki@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Jakub Kalus

Konstruktor
tel. 68-360 00 70
wew. 22
j.kalus@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Dariusz Poprawski

Informatyk
tel. 68-360 00 70
wew. 22
d.poprawski@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Anna Krupa

Logistyk
tel. 68-360 00 70
wew. 14
a.krupa@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Paweł Jakubiak

Obsługa reklamacji
Specjalista ds. kontroli jakości
Pełnomocnik ds. zarządzania jakością

tel. 68-360 00 70
wew. 28
p.jakubiak@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Daniel Sygutowski

Technolog
tel. 68-360 00 70
wew. 15
tel. kom. 575 877 955
d.sygutowski@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Monika Hołodziuk

Handlowiec
tel. 68-360 00 70
wew. 16
m.holodziuk@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Monika Jastrząb

Specjalista ds. kadr i płac
tel. 68-360 00 70
wew. 19
m.jastrzab@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Klucze TinySwitch-II

Klucze TinySwitch-II firmy Power Integrations szeroko stosowane w ładowarkach/zasilaczach urządzeń małej mocy.


Powyżej przedstawiono typowy, ogólny schemat zastosowania klucza w układzie czuwania (Standby). Częstotliwość pracy 132 kHz pozwala na stosowanie małych rdzeni typu EF12.6 lub EE13, zapewniając tym samym niskie koszty oraz niewielki rozmiar zasilaczy. Poniżej tabela przedstawiaj ca moce wyjściowe dla oferowanej rodziny kluczy TinySwitch-II.


Moc wyjściowa
Produkt 230 VAC ±15% 85-265 VAC
Obudowa Moc szczytowa lub układ bez obudowy Obudowa Moc szczytowa lub układ bez obudowy
TNY264P or G5.5 W9 W4 W6 W
TNY266P or G10 W15 W6 W9.5 W
TNY268P or G16 W23 W10 W15 W

Więcej informacji o układach TinySwitch-II, wraz z przykładowymi aplikacjami zasilaczy impulsowych zbudowanych w oparciu o układy TinySwitch-II w dziale: Obwody drukowane i przykładowe projekty.