K
A
D
R
A

FERYSTER® Sp. z o.o. Sp.k.

ul.Traugutta 4, 68-120 Iłowa
NIP: 9241814861
REGON: 080065589
KRS: 0000590326
Kapitał zakładowy: 254 000 zł

Dane kontaktowe

tel: 68-360 00 70

tel: 68-360 00 76

tel: 68-360 00 77

tel: 68-478 07 06

tel: 68-478 07 25

Nasza kadra

Zdzisław Sobków

Prezes Zarządu
tel. 68-360 00 70
wew. 13, 44
z.sobkow@feryster.pl
email alternatywny:
feryster1@gmail.com
tel. kom. 603 210 543

Godziny pracy:
9:00 - 15:00

Barbara Sobków

Członek Zarządu
Dyrektor ds. administracyjno kadrowych

tel. 68-360 00 70
wew. 10
b.sobkow@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Jacek Sieński

Członek Zarządu
Kierownik ds. sprzedaży, zaopatrzenia i marketingu.

Specjalista ds. kontaktów z zagranicą
tel. 68-360 00 70
wew. 16
tel. kom. 723 003 020
j.sienski@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Anna Poniewierka

Członek Zarządu
Główna księgowa

tel. 68-360 00 70
wew. 12
a.poniewierka@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Anna Sygutowska

Księgowa
tel. 68-360 00 70
wew. 24
a.sygutowska@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Dawid Makowski

Kierownik produkcji
Specjalista ds. BHP

tel. 68-360 00 70
wew. 20
tel. kom. 661 251 830
d.makowski@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Roman Mandziejewicz

Konsultant ds. projektów
tel. 77 544 39 44
tel. kom. 602 351 881
r.mandziejewicz@feryster.pl

Godziny pracy:
8:00 - 16:00

Adam Miśków

Konstruktor
tel. 68-360 00 70
wew. 17
a.miskow@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Norbert Mięki

Konstruktor

tel. 68-360 00 70
wew. 21
n.mieki@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Jakub Kalus

Konstruktor
tel. 68-360 00 70
wew. 22
j.kalus@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Dariusz Poprawski

Informatyk
tel. 68-360 00 70
wew. 22
d.poprawski@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Anna Krupa

Logistyk
tel. 68-360 00 70
wew. 14
a.krupa@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Paweł Jakubiak

Obsługa reklamacji
Specjalista ds. kontroli jakości
Pełnomocnik ds. zarządzania jakością

tel. 68-360 00 70
wew. 28
p.jakubiak@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Daniel Sygutowski

Technolog
tel. 68-360 00 70
wew. 15
tel. kom. 575 877 955
d.sygutowski@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Monika Hołodziuk

Handlowiec
tel. 68-360 00 70
wew. 16
m.holodziuk@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Monika Jastrząb

Specjalista ds. kadr i płac
tel. 68-360 00 70
wew. 19
m.jastrzab@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Rdzenie typu RW6O

Rdzenie wielootworowe typu RW6O


Zastosowanie:
  • transformatory szerokopasmowe (symetryzarory)
  • w obwodach CATV (UHF & VHF)
  • tłumienie zakłóceń w sprzęcie AGD & RTV w zakresie 100kHz - 1GHz

Wymiary [mm]
Typ ØA B C
RW6O 6±0,4 10±0,5 3,2±0,3

Material Properity
Symbol Unit Material : L8
Initial Permability µi1500±20
Relative loss factor tan δ/µ10-5 <2,8 3MHz
Saturation flux density BsGauss mT 2550 255
Residual flux density BrGauss mT 1225 122
Coercive force HcOe A/m0,225 17,9
Curie temperature TcºC>120
Disaccomodation factor DFx 10-311,8
Densitydg/cm2>5,0
ResistivityρΩ-cm104