K
A
D
R
A

FERYSTER® Sp. z o.o. Sp.k.

ul.Traugutta 4, 68-120 Iłowa
NIP: 9241814861
REGON: 080065589
KRS: 0000590326
Kapitał zakładowy: 254 000 zł

Dane kontaktowe

tel: 68-360 00 70

tel: 68-360 00 76

tel: 68-360 00 77

tel: 68-478 07 06

tel: 68-478 07 25

Nasza kadra

Zdzisław Sobków

Prezes Zarządu
tel. 68-360 00 70
wew. 13, 44
z.sobkow@feryster.pl
email alternatywny:
feryster1@gmail.com
tel. kom. 603 210 543

Godziny pracy:
9:00 - 15:00

Barbara Sobków

Członek Zarządu
Dyrektor ds. administracyjno kadrowych

tel. 68-360 00 70
wew. 10
b.sobkow@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Jacek Sieński

Członek Zarządu
Kierownik ds. sprzedaży, zaopatrzenia i marketingu.

Specjalista ds. kontaktów z zagranicą
tel. 68-360 00 70
wew. 16
tel. kom. 723 003 020
j.sienski@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Anna Poniewierka

Członek Zarządu
Główna księgowa

tel. 68-360 00 70
wew. 12
a.poniewierka@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Anna Sygutowska

Księgowa
tel. 68-360 00 70
wew. 24
a.sygutowska@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Dawid Makowski

Kierownik produkcji
Specjalista ds. BHP

tel. 68-360 00 70
wew. 20
tel. kom. 661 251 830
d.makowski@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Roman Mandziejewicz

Konsultant ds. projektów
tel. 77 544 39 44
tel. kom. 602 351 881
r.mandziejewicz@feryster.pl

Godziny pracy:
8:00 - 16:00

Adam Miśków

Konstruktor
tel. 68-360 00 70
wew. 17
a.miskow@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Norbert Mięki

Konstruktor

tel. 68-360 00 70
wew. 21
n.mieki@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Jakub Kalus

Konstruktor
tel. 68-360 00 70
wew. 22
j.kalus@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Dariusz Poprawski

Informatyk
tel. 68-360 00 70
wew. 22
d.poprawski@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Anna Krupa

Logistyk
tel. 68-360 00 70
wew. 14
a.krupa@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Paweł Jakubiak

Obsługa reklamacji
Specjalista ds. kontroli jakości
Pełnomocnik ds. zarządzania jakością

tel. 68-360 00 70
wew. 28
p.jakubiak@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Daniel Sygutowski

Technolog
tel. 68-360 00 70
wew. 15
tel. kom. 575 877 955
d.sygutowski@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Monika Hołodziuk

Handlowiec
tel. 68-360 00 70
wew. 16
m.holodziuk@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Monika Jastrząb

Specjalista ds. kadr i płac
tel. 68-360 00 70
wew. 19
m.jastrzab@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

FERYSTER® Cewki powietrzne w.cz.


Cewki powietrzne wielkiej częstotliwości
Dla częstotliwości [MHz] 100
Średnica wewnętrzna [mm] 3,30
Średnica drutu [mm] 0,50
Rodzaj rdzenia powietrze
Liczba zw. Indukcyjność [nH] Długość cewki [cm] Dobroć [Q] Rezystancja RF [W] Pojemność [pF] Częstotliwość rez. równoległego [Mhz] Częstotliwość rez. szer. [Mhz]
220,20,05*** 0*** *** 7225
338,70,102640,380,211749,34816,7
459,50,152850,4380,181549,43612,5
581,80,2031010,5070,161382,42890
6105,10,2561130,5840,161245,72408,3
71290,3071220,6640,151039,12064,3
8153,40,3581290,7450,151039,11806,3
9178,10,4091560,7190,15959,61605,6
10203,10,461600,7950,16891,41445
Przykładowe cewki powietrzne wykonane z drutu x 0.5mm
n [zw.] l [mm] d [mm] L [nH] l [mm] d [mm] L [nH] l [mm] d [mm] L [nH] l [mm] d [mm] L [nH]
211,5512,51213161533
31,51,591,52,5211,53291,5563
421,51322,53123432597
52,51,5172,52,5422,53572,55133
631,52132,552337235121
73,51,5253,52,5633,53873,55211
841,52842,5744310245251
94,51,5324,52,5844,531184,55292
1051,53652,5955313355333

LEGENDA: n - liczba zwojów; l - długość cewki [mm]; d - średnica wewnętrzna cewki [mm]; L - indukcyjność [nH]