K
A
D
R
A

FERYSTER® Sp. z o.o. Sp.k.

ul.Traugutta 4, 68-120 Iłowa
NIP: 9241814861
REGON: 080065589
KRS: 0000590326
Kapitał zakładowy: 254 000 zł

Dane kontaktowe

tel: 68-360 00 70

tel: 68-360 00 76

tel: 68-360 00 77

tel: 68-478 07 06

tel: 68-478 07 25

Nasza kadra

Zdzisław Sobków

Prezes Zarządu
tel. 68-360 00 70
wew. 13, 44
z.sobkow@feryster.pl
email alternatywny:
feryster1@gmail.com
tel. kom. 603 210 543

Godziny pracy:
9:00 - 15:00

Barbara Sobków

Członek Zarządu
Dyrektor ds. administracyjno kadrowych

tel. 68-360 00 70
wew. 10
b.sobkow@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Jacek Sieński

Członek Zarządu
Kierownik ds. sprzedaży, zaopatrzenia i marketingu.

Specjalista ds. kontaktów z zagranicą
tel. 68-360 00 70
wew. 16
tel. kom. 723 003 020
j.sienski@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Anna Poniewierka

Członek Zarządu
Główna księgowa

tel. 68-360 00 70
wew. 12
a.poniewierka@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Anna Sygutowska

Księgowa
tel. 68-360 00 70
wew. 24
a.sygutowska@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Dawid Makowski

Kierownik produkcji
Specjalista ds. BHP

tel. 68-360 00 70
wew. 20
tel. kom. 661 251 830
d.makowski@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Roman Mandziejewicz

Konsultant ds. projektów
tel. 77 544 39 44
tel. kom. 602 351 881
r.mandziejewicz@feryster.pl

Godziny pracy:
8:00 - 16:00

Adam Miśków

Konstruktor
tel. 68-360 00 70
wew. 17
a.miskow@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Piotr Stramiec

Konstruktor
Technolog

tel. 68-360 00 70
wew. 21
p.stramiec@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Jakub Kalus

Konstruktor
tel. 68-360 00 70
wew. 22
j.kalus@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Dariusz Poprawski

Informatyk
tel. 68-360 00 70
wew. 22
d.poprawski@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Łukasz Głoszkowski

Logistyk
Pełnomocnik ds. zarządzania jakością

tel. 68-360 00 70
wew. 14
tel. kom. 667 524 061
l.gloszkowski@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Paweł Jakubiak

Obsługa reklamacji
Specjalista ds. kontroli jakości

tel. 68-360 00 70
wew. 28
p.jakubiak@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Daniel Sygutowski

Technolog
tel. 68-360 00 70
wew. 15
tel. kom. 575 877 955
d.sygutowski@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Monika Hołodziuk

Handlowiec
tel. 68-360 00 70
wew. 16
m.holodziuk@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Monika Jastrząb

Specjalista ds. kadr i płac
tel. 68-360 00 70
wew. 19
m.jastrzab@feryster.pl

Godziny pracy:
7:00 - 15:00

Koraliki SMB, BDS

Koraliki SMB (ang. Surface Mounted Beads)


Zastosowanie:
  • tłumienie zakłóceń asymetrycznych w zakresie 100kHz - 1GHz
  • karty i sprzęt PC
  • automatyka przemysłowa
Wymiary [mm]
Indeks A B C D
BDS 3/3/4.6-3S1 (Ferroxcube)3.05±0,151,27±0,074,6±0,33,0 max.
SMB-3x2,5x4 (L8) 3±0,21,58±0,14±0,22,5±0,2

Parametry elektryczne
Impedancja
CzęstotliwośćBDS3/3/4.6-3S1 (Ferroxcube)SMB-3x2,5x4 (L8)
3 MHz25 Ω-
10 MHz45 Ω-
25 MHz35 Ω35 Ω
100 MHz- 41 Ω
RDC <0,6 mΩ 0,6 mΩ