• ELEMENTY DO BUDOWY TRANSFORMATORÓW
  • DŁAWIKI, CEWKI
  • AKCESORIA
  • EMI, RDZENIE
  • ZASILACZE PI
  • PRZYKŁADOWE PROJEKTY TRANSFORMATORÓW


FERYSTER® Sp. z o.o. Sp.k.
ul.Traugutta 4
68-120 Iłowa
tel: +48 68-360 00 70
tel: +48 68-360 00 76
tel.:+48 68-360 00 77
tel: +48 68-478 07 06
tel: +48 68-478 07 25
Fax-Modem: w. 18
www.feryster.pl
Zamówienia prosimy przesyłać na adres: order@feryster.pl
NIP 9241814861 - REGON 080065589 - KRS 0000590326
Bank B. S. Iłowa 38 9658 0006 0007 7985 2014 0010
 
 


Zdzisław Sobków

Prezes Zarządu  

tel. wew. 13, 44
z.sobkow@feryster.pl
email alternatywny:
feryster1@gmail.com
tel. kom. 603 210 543


Godziny pracy: 900 - 1500


 


Barbara Sobków

Członek Zarządu  

Dyrektor ds. administracyjno kadrowych    

tel. wew. 10
b.sobkow@feryster.pl


Godziny pracy: 700 - 1500

 


Jacek Sieński

Członek Zarządu  

Kierownik ds. sprzedaży, zaopatrzenia i    marketingu.
Specjalista ds. kontaktów z zagranicą   

tel. wew. 16
tel. kom. +48 723 003 020
j.sienski@feryster.pl


Godziny pracy: 700 - 1500

 


Anna Poniewierka

Członek Zarządu  

Główna księgowa   

tel. wew. 12
a.poniewierka@feryster.pl


Godziny pracy: 700 - 1500

 


Anna Sygutowska

Młodsza księgowa    

tel. wew. 24
a.sygutowska@feryster.pl


Godziny pracy: 700 - 1500

 


Dawid Makowski

Kierownik produkcji   
Specjalista ds. BHP  

tel. wew. 20
tel. kom. +48 661 251 830
d.makowski@feryster.pl


Godziny pracy: 700 - 1500

 


Roman Mandziejewicz

Konsultant ds. projektów    

tel. wew. 77

tel. 77 544 39 44

tel. kom. 6O2 351 881
r.mandziejewicz@feryster.pl


Godziny pracy: 800 - 1600

 


Adam Miśków

Konstruktor    

tel. wew. 17
a.miskow@feryster.pl


Godziny pracy: 700 - 1500

 


Piotr Stramiec

Konstruktor    

Technolog    

tel. wew. 21
p.stramiec@feryster.pl


Godziny pracy: 700 - 1500

 


Jakub Kalus

Konstruktor    

tel. wew. 22
j.kalus@feryster.pl


Godziny pracy: 700 - 1500

 


Dariusz Poprawski

Informatyk    

tel. wew. 22
d.poprawski@feryster.pl


Godziny pracy: 700 - 1500

 


Łukasz Głoszkowski

Logistyk    
Pełnomocnik ds. zarządzania jakością

tel. wew. 14
tel. kom. +48 667 524 061
l.gloszkowski@feryster.pl


Godziny pracy: 700 - 1500

 


Daniel Sygutowski

Technolog    
Obsługa reklamacji

tel. wew. 15
d.sygutowski@feryster.pl


Godziny pracy: 700 - 1500

 


Monika Jastrząb

Specjalista ds. kadr i płac    

tel. wew. 19
m.jastrzab@feryster.pl


Godziny pracy: 700 - 1500

back             next

  Producent elementów indukcyjnych www.feryster.eu FERYSTER © Copyright 1991-2014